“Арт Гранат”, або персональна виставка Ірини Третьяк

1
207

Минулого вівторка, 13 червня 2017 року, в приміщенні “Art gallery of madam Palmgren” відбулося відкриття персональної виставки знаної київської мисткині Ірини Третьяк під назвою “Арт Гранат”.

Творчість талановитої художниці Ірини Третьяк добре відома не лише в Україні, а й далеко за її межами.І хоча організовувати свої виставки Ірина розпочала відносно недавно, її самобутній стиль вже став пізнаваним на мистецьких подіях.

Ірина Третьяк
Ірина Третьяк

“Я малюю з раннього дитинства, спеціальної художньої освіти у мене немає, але я завжди вміла малювати. Маю свою майстерню, малюю на замовлення, за кордон. І чотири роки тому я задумала свою першу виставку, оскільки люди для яких я малюю на замовлення мене знають, але на широкий загал моя творчість була не відома.

Тож я вирішила зробити виставку. Рішення було прийнято у жовтні, а в лютому я вже організувала виставку. Це був якраз початок Майдану, дуже складний період, мене ніхто не знав, я сама обдзвонювала галереї, пропонувала свою виставку, але, звичайно в той час було не до того. Проте, всі доводи знайомих, що це не на часі і треба відкласти виставку мене не зупинили і я все одно готувалася до неї.

Експозиція виставки Ірини Третьяк під назвою "Арт Гранат"
Експозиція виставки Ірини Третьяк під назвою “Арт Гранат”

Не знаючи, які твори будуть цікавими для людей я інтуїтивно написала 20 картин різної тематики, в різній кольоровій гамі, але в своєму авторському стилі і власне “Гранат” був намальований останнім на мою першу виставку”, – розповідає художниця.

Персональна виставка носить назву “Арт Гранат” Ірини Третьяк,  хоча з робіт, що експонують,  важко зрозуміти причину такої незвичної назви.

Експозиція виставки Ірини Третьяк під назвою "Арт Гранат"
Експозиція виставки Ірини Третьяк під назвою “Арт Гранат”

“Чому саме “Гранат” я не задумувалася. Напевно тому, що я люблю червоний колір і дуже добре його відчуваю та й з дитинства дуже люблю гранати.

Але на першій виставці “Гранат” не заслужив моєї уваги, я його розмістила в самому кінці галереї, зробила ставки на інші картини, але люди все одно йшли в дальній зал та фотографувалися з “Гранатом” і так було на всіх виставках.

Експозиція виставки Ірини Третьяк під назвою "Арт Гранат"
Експозиція виставки Ірини Третьяк під назвою “Арт Гранат”

Уже з першої виставки “Гранат” почав отримувати нагороди, дипломи, займати перші місця, що мене, якщо чесно, дивувало. Я на це не особливо звертала увагу, але через рік, коли я робила велику виставку, досить креативну в нічному клубі в Києві, там була ведуча одного з наших телеканалів, в своєму блозі вона провела опитування з чим мене асоціюють. Ось так виникла назва Арт Гранат Ірини Третяк. Мене це знову здивувало, оскільки маю багато різних картин, чому саме гранат, але люди обрали саме цю назву.

Сьогодні теж представлено різні картини, але уже традиційно виставку назвали “Арт Гранат”, – ділиться враженнями художниця.

Експозиція виставки Ірини Третьяк під назвою "Арт Гранат"
Експозиція виставки Ірини Третьяк під назвою “Арт Гранат”

Авторська об’ємна техніка, яка стала візитівкою художниці, яскраво виділяє і визначає унікальність мисткині. Кожен, хто хоч раз бачив творчість Ірини Третьяк знає, що полотна залишають яскраве враження і приємний післясмак. Художні критики і експерти підносять і шанують як стиль, так і напрямок художниці і пророкують світову славу в своїй галузі. Твори мисткині вже мають велику цінність і статус. На сьогодні картини Ірини Третьяк знаходяться в приватних колекціях українських політиків, акторів, юристів і бізнесменів, а також в таких країнах як Великобританія, США, Німеччина, Швейцарія, Франція, Таїланд.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

Напишіть відгук