20 графічних робіт Світлани Юр’євої

0
431
20 графічних робіт Світлани Юр’євої

Сьогодні,  9 липня 2016 року,  у просторі галереї “Щось цікаве” (пл. Ринок,13) відкривається експозиція графічних робіт Світлани Юр’євої. У своїх картинах художниця фіксує солодкі миті «наймилішого» у світі сну. Загалом у Львові художниця презентує близько 20 картин.

Мисткиня зазначає, що дана виставка є фактично міні-виставкою, частиною проекту «Підглядано з небес». Це проект  вміщує у собі не тільки картини, це історії замовників, друзів, які втілені у фотографіях, на подушках, інсталяціях, проте здебільшого це картини у яких художниця розповідає про сни.

Світлана Юр’єва
Світлана Юр’єва

Виставка практично повністю була виставлена вперше у м. Херсоні, в галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» у квітні 2016 року, у виставку ввійшло майже 100 снів. Серія частково була презентована у міських арт-кафе міста Херсона, в обласній бібліотеці, а також в обласній бібліотеці міста Чернівці.

Світлана Юр’єва. Нарешти Повернувся ЖИВИЙ.
Світлана Юр’єва. Нарешти Повернувся ЖИВИЙ.

“суть полягає в тому, щоб нагадати кожному з нас про дивовижні хвилини власного життя. Буденність нас розпорошує, мої ж роботи нагадують про те, що найпрекрасніші миті вашого життя поруч з вами вже зараз, ви вже є щасливими, зупиниться та насолодиться цими хвилинами.  Ракурс цих робіт однаковий, ніби ми спостерігаємо за героями згори, це не випадково. Тим самим, хочу нагадати усім, що навіть коли ви один з вами Бог. Майже третину свого життя люди проводять у сні. Сон об’єднює всіх людей на землі. Але у вісні кожен з нас є унікальним. Якщо ви не замислювалися над тим, то згадайте як спите ви, де, з ким, на чому… То є ціла історія, і вона унікальна, і вона про кожного з нас… Хто зна, може  й ви знайдете себе серед моїх снів?”, – описує ідею виставки Світлана Юр’єва.

Оглянути експозицію виставки можна буде до 22 липня 2016 року з 10 по 20 год. щодня у просторі галереї “Щось цікаве” (пл. Ринок,13).

Наталка СТУДНЯ

Напишіть відгук